Hjelp til T-We Boks III
Trenger du brukerveiledning, hjelp med oppkobling eller installasjon av T-We Boks 3? Her finner du alt samlet på et sted.

Vår nye TV-boks drevet av Android TV er en kraftig multimedieboks som gir deg tilgang til strømmetjenester, TV-kanaler og apper - Alt samlet på ett sted.
TV-boksen må være tilkoblet internett for å fungere. Vi anbefaler at du kobler den til en Google Konto, slik at du kan synkronisere innhold på tvers av enheter og bruke Googles stemmesøk.
Med T-We Boks III har du tilgang på flere nyttige funksjoner som f.eks. favorittlister og ukesarkiv. For hjelp med de forskjellige funksjonene i TV-menyen kan du bla i brukermanualen på denne siden, eller ta en titt på våre Brukerveiledninger for T-We

Koble opp TV-boks
Her finner du informasjon og veiledning om hvordan du kobler opp din dekoder til TV og internett.

Fjernkontroll
Bli kjent med de forskjellige knappene på fjernkontrollen og les mer om hvordan du kan programmere den.

Opprette din egen Google-konto
Her finner du veiledning og hjelp til å sette opp Google-konto
Tekniske spesifikasjoner
Restart TV-boksen
Nullstilling / Tilbakestilling til fabrikkstandard
Vedlikehold
Før du ber om service
Generelle problemer - Standby/på-knappen lyser ikke
Generelle problemer - Standby/på-knappen lyser rødt
Generelle problemer - «Du har for øyeblikket ikke tilgang til denne kanalen»
Installasjonsproblemer
Bildet på skjermen løser seg opp i synlige firkanter
TV-skjermen er tom, eller det vises «snø» på skjermen
Det mangler lyd
Du får ingen surroundlyd
Feilkoder som dukker opp på TV-skjermen
Bruk vårt feilkodesøk og søk etter feilkoden som dukker opp på TV-skjermen eller i T-We app. Disse inneholder en bokstav etterfulgt av fire tall (f.eks. L2309)