Med Smartday, vår tjeneste for deg som jobber med mange små og korte oppdrag, kan du planlegge og fordele oppgaver raskt. Ansatte i felten får oppdragene rett inn på mobilen. På den måten har du full kontroll til enhver tid – og arbeidsdagen blir mer effektiv.

Slik får du full kontroll på oppdragene

Tjenesten består av moduler fra Smartday. Med grensesnitt for både PC og mobil får du oversikten du trenger – enten du er på kontoret eller ute i felten.

Se hvordan Smart Arbeidsdag fungerer

Vil du vite mer om tjenesten?

Få hjelp av en av våre rådgivere, og sammen finner vi en løsning som passer din bedrift.

Utvid med flere funksjoner

Du kan legge til en rekke funksjoner. Flere av dem lar seg lett integrere med velkjente systemer.
Feltoppdrag

Feltoppdrag

Planlegg og fordel oppdrag til de ansatte som får de rett inn på mobilen - full oversikt til enhver tid.

Norsk, polsk, engelsk
Prosjektstyring

Prosjektstyring

Full kontroll over alle faser i et prosjekt, fra planlegging og gjennomføring til fakturering.

Timeregistering

Timeregistering

Enkel og intuitiv registrering og levering av timelister fra mobil eller PC.

Fakturering

Fakturering

Fakturer effektivt og fortløpende - rett fra mobilen, enten du er på farten eller på kontoret.

Norsk, polsk, engelsk
Regnskap

Regnskap

Kjør betalingene direkte fra mobilen. Du og regnskapsfører kan jobbe i systemet samtidig.

Norsk, polsk og engelsk
Reise og utlegg

Reise og utlegg

Dokumenter og send inn utlegg med mobilen, uten å dra innom kontoret.

Norsk, polsk, engelsk

Fordeler med tjenesten

  • Med verktøyet får du mer kontroll og økt effektivitet, noe som bidrar til bedre lønnsomhet i bedriften.
  • Ved å redusere tiden fra oppgaven utføres til faktura sendes kan du forbedre kontantstrømmen i bedriften.
  • Du trenger ingen IT-kompetanse internt. Alle ansatte får tilbud om opplæring, samt brukersupport som er åpen 8-16.
  • Tjenesten ligger i skyen og krever ingen serverinstallasjon eller store investeringer.
  • Løsningen har integrasjon mot Boligmappa og tilfredsstiller Skatteetatens krav.
  • Få fakturagrunnlaget automatisk inn i ditt økonomisystem gjennom integrasjon med en rekke økonomisystemer, deriblant 24SevenOffice, Visma E-accounting og Visma Mamut.
Tjenesten består av moduler fra Smartday som leveres av GS Group. Løsningen er utviklet spesielt for håndverker- og servicenæringene.
Logo av Smartday

Slik fikk Geir Ove bedre kontroll på oppdragene

Fakturer på mobilen med Fakturering

Med tjenesten Fakturering kan du fakturere straks oppdraget er utført - rett på mobilen.

Se videoer og veiledninger

Se våre videoer og brukerveiledninger. Her finner du bl.a. hvordan du oppretter bruker og kunder, administrerer oppgaver samt timeregistrering.

Forhandlere

Ønsker du å snakke med en forhandler i ditt distrikt?

i

Akershus


Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Ski
Telering Bedrift 3D
Tage Ommen
64913030
tage.ommen@3d.no
Jessheim
Telehuset Jessheim
Pia Marian Hande
91763313
pia.marian.hande@telehuset.no
Jessheim
Telering Officelink Jessheim
Bjørn Fridtjov Siegwarth
92252500
bjorn.siegwarth@officelink.no
Gardermoen
Nordialog Gardermoen
Stephan Möbius
90701600
sm@nordialog.no
i

Aust-Agder

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Arendal
Serit Østereng
Karl Erik Gabrielsen
48183600
karl-erik.gabrielsen@ostereng.no
i

Buskerud

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Drammen
Telering Bedrift Elektronikk Systemer
Hege Knutstad Garshoel
40638960 hege.knutstad.garshoel@telering.no
i

Hedmark

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Hamar
Nordialog Hamar
Snorre Johansen
91744998
snorre.johansen@nordialog.no
Moelv
Mobildata Moelv   
Øystein Paulsen
90022440
oystein.paulsen@mobildata.no
i

Hordaland

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Bergen
Nordialog Bergen
Robert Bjærum
93400742
rb@nordialog.no
Bergen
Telehuset Åsane
Hans Jacob Sortland
90080525
hjs@telehuset.no
Bergen
Bergen Telesystemer
Jan Erik Algerøy
47176768
jan.erik@bergentelesystemer.no
Voss
Telehuset Voss
Espen Selvik
90770512
espen.selvik@telehuset.no
i

Møre og Romsdal

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Ålesund
Nordialog Ålesund
Bjørn Espen Drabløs
90027330
bjorn.espen@tafkom.no
Kristiansund
Adcom Kristiansund
Tony Sivertsen
92499500
tsi@adcom.no
Molde
Telering ADCom Molde
Arild Kjølseth
47462224
arild.kjolseth@adcom.no
Molde
Serit IT partner Møre
Per Olav Inderhaug
99214505
per.olav.inderhaug@more.serit.no
i

Nordland

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Bodø
Telehuset Bodø
Ludvig Hallén
91369435
LH@telehuset.no
Bodø
Telering Bedrift Officelink Bodø
Christian Magaji
48884800
cm@officelink.no
Sandnessjøen
Serit IT Partner Helgeland
Helge Sandvær
99287046
helge@helgeland.serit.no
Sortland
Telenorbutikken Sortland
Alexander Høybakk Osnes
95049400
aho@telenorbutikken.no
i

Oppland

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Lillehammer
Telering Tele Data Øst
Jens Erik Johansson
91199339
Jens@teledataost.no
Gjøvik
Nordialog Gjøvik
Terje Nyjordet
90724705
terje.nyjordet@nordialog.no
Lena
Kreativ Data
Nina Rikoll
46426280
nina@kreativdata.no
i

Oslo

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Oslo
Nordialog Oslo
Rune Melås
95827373
rune.melaas@techstep.no
Oslo
Telering Officelink Oslo
Lasse Bergan
92284848
Lasse.bergan@telering.no
Oslo
Telehuset Holbergsplass
Nina Skarprud
90966246
Nina.skarprud@telehuset.no
i

Rogaland

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Sandnes Telering Hjelseth Computers Bjarte Tveito 92605663
bjarte@hjelseth.com
Haugesund
Nordialog Haugesund
Jan Inge Kvilhaugsvik
97640004
jik@nordialog.no
Jæren
Nordialog Jæren
Oddbjørn Høyland
98242313
oddbjorn.hoyland@nordialog.no
Stavanger
Nordialog Stavanger UCOM
Eirik Houge
47707707
eirik.houge@nordialog.no
Stavanger Telehuset Stavanger Eirik Loga
97688880
eirik.loga@telehuset.no
i

Sogn og Fjordane

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Førde
Telehuset Førde Sondre Venås 46947010
sv@itkom.no
Førde
Serit Fjordane IT
Espen Marskar
90941900
Espen.Marskar@fjordane.serit.no
Sogndal
Telehuset Sogndal
Svein Ove Bergseth
48001500
sveinove@telehuset.no
i

Telemark

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Skien Nordialog Grenland Øystein Folvik 47681414
oystein.folvik@nordialog.no
Notodden
Serit Itum Notodden
Olav Andreassen
99223188
olav@itumnotodden.no
i

Troms

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Tromsø Telering Snakk Tromsø Gaute Bergland 90889090
gaute@snakk.no
Harstad Telering Bedrift Troms avd Harstad
Stig Magne Johnsen
92897888
smj@teleringbedrift.no
Harstad
Serit IT Partner Harstad
Ronny Erlandsen
97182755
Ronny.Erlandsen@harstad.serit.no
i

Trøndelag

Forhandler
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Trondheim
Telehuset Tiller Anders Derås 91595969
anders.deras@telehuset.no
Trondheim Telehuset Sorgenfri
Eivind Sandnes 90031114 eivind.sandnes@telehuset.no
Trondheim Nordialog Midt-Norge
Ørjan Jensen
46690001
orjan.jensen@nordialog.no
Namsos
Telering ADCom Namsos Bjarte Stokkan
40644445
bjarte.stokkan@telering.no
Namsos
Nordialog Namsos
Oddgeir Grindberg
99010208
oddgeir.grindberg@nordialog.no
Levanger Nortec Levanger
Frode Bye
93212448
frode@nortec.no
i

Vest-Agder

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Kristiansand Telering Bedrift Officelink Kristiansand Brage Pedersen 40008088
brage.pedersen@telering.no
Kristiansand Nordialog Kristiansand
Sevrin Robstad
95742777
Sevrin.robstad@nordialog.no
Vennesla
Telehuset Vennesla
Lars Gunnar Retterholt
99563500
larsgunnar@telehusetvennesla.no
Kristiansand Telehuset Sørlandsparken
Trond Kvale
99333399
trond.kvale@telehuset.no
i

Vestfold

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Sandefjord
Wenma AS
Anders Thoresen
90148526
anders@wenma.no
Sandefjord
APRO Tele og Data AS
Vibeke Moe Gaasholt
48006585
vibeke@apro.no
i

Østfold

Sted
Forhandler
Kontaktperson
Tlf.
E-post
Fredrikstad Nordialog Fredrikstad Roald Pettersen 99526677
Roald.pettersen@nordialog.no
Sarpsborg
Nordialog Borg
Henrik Martinsen
90670005
henrik.martinsen@borgsvakstrom.no
Askim
Telehuset Askim   
Jean Dybdal Hansen
99531963
jean@telehuset.no