Online 150
- Lønnsomt for storsurfere
- Minuttpris helt nede i 5,6 øre
- Kun for deg som har ISDN
Betal lite - surf mye
Online 150 er en rabatt som skal sikre at telefonregningen ikke blir større enn lommeboka. For en fast pris får du 150 timers surfetid per måned. Surfer du mer enn 3 timer per dag, er dette lønnsomt for deg.
Prisoversikt
| Fastpris (150 timer surfetid pr. mnd) | 499,- |
| Kr/min innenfor 150 timer | 0.- |
| Øre pr surfeminutt utover 150 timer | 9,5 |
| Kr pr oppkobling (startpris) etter 150 timer | 0,59 |
Viktig å vite
- NB! Online 150 krever at du har ISDN-abonnement
- Det er ikke fri bruk av linje 2 på ISDN med Online 150
- For å kunne bestille Online 150 må du ha et Online-abonnement. Se oversikt over Online-abonnementer.
Svært lav minuttpris
Ved full utnyttelse av Online 150 - det vil si når du bruker opp alle de forhåndsbetalte 150 surfetimene i løpet av en måned - vil minuttprisen være nede i 5,6 øre. På dagtid vil det si at du surfer opptil 70 prosent billigere enn med vanlig minuttpris.
Skulle du overskride de 150 timene, er prisen fortsatt så lav som 9,5 øre minuttet resten av måneden. I forhold til ordinær dag- og kveldspris på 14 og 19 øre vil også dette utgjøre en sterk prisreduksjon. Med Online 150 slipper du startpris på oppkoblingene dine innenfor de forhåndsbetalte surfetimene.
Har du et telefonabonnement fra UPC eller Tele Danmark, er det per i dag ikke mulig å benytte rabattordningen Online 150. Unntaket gjelder også for oppkobling fra Svalbard og surfing via Smartphone og mobiltelefon.
Mine sider
- Administrere abonnement
- Faktura og fakturakopi
- Bestille tjenester
